بازرگانی الین

واردات کولتیواتور

واردات کولتیواتور یا شخم زن از چین

واردات کولتیواتور از چین

این نوع دستگاه وسیله ای است که در کشاورزی بسیار اهمیت داشته و مهم است. کولتیواتور نوعی تراکتور کوچک بوده که بر روی یک شاسی چرخ دار تعبیه شده است. کارایی قدرت مورتور شخم زن به این بستگی دارد که چه کارهایی با آن انجام شود. واردات کولتیواتور از چین توسط بازرگانی الین انجام شده و کاربرد های زیادی دارد که عبارت است از:

  • در زمان کشت
  • برای سمپاشی زمین
  • درو کردن زمین
  • جا به جا کردن بار
  • شخم زدن زمین، تیغ زدن، بر هم زدن و نرم کردن بستر خاک
  • زدن علف ها
  • جارو کشی، برف روبی، آب کشی

البته باید گقت که شخم زن بنزینی نیز انواع مختلفی دارد و در اندازه های مختلف با قدرت موتور متفاوتی طراحی شده و برای کاربرد های دیگری استفاده می گردد.

خرید و ترخیص کولتیواتور از گمرک توسط بازرگانی الین

کمپانی های زیادی در دنیا وجود دارد که به طراحی و ساخت همچین عرضه شخم زن و قطعات آن مشغول اند. تنوع در کیفیت، قدرت موتور، مدل و … در میان شخم زن ها خیلی زیاد است. بنابراین برای خرید همچین محصولی باید اطلاعات زیاد و دقیقی در مورد هر یک داشته باشید. با توجه به این که برای به دست آوردن چنین اطلاعاتی باید وقت و هزینه های زیادی را صرف نماید.

یکی از بهترین راه ها مشاوره با متخصصان بازرگانی الین است. اگر شما به عنوان واردکننده بخواهید تا تمامی مراحل مربوطه به خرید و واردات کولتیواتور از کمپانی ها. و انجام مراحل قانونی ترخیص کالای خود از گمرک را به تنهایی انجام دهید با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم خواهید کرد. برای همین می توانید بر روی بازرگانی الین که تخصص زیادی در این زمینه دارد حساب باز کنید.

پیشنهاد مطالعه :  واردات بدلیجات از چین

واردات کولتیواتور از چین توسط بازرگانی الین

بازرگانی الین از کارشناسان زبده و با تجربه برای راهنمایی مشتری های خود به کار می گیرد. و محصولات خریداری شده را با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب به صورت صحیح و سالم به دست خریدار می رساند. خریداری این نوع محصول با هدف رفع نیاز داخلی انجام شده و کار را برای کشاورزان راحت و آسان می نماید. تجهیزات کشاورزی هر چه قدر پیشرفت کند به همان اندازه نیز محصولات تولیدی بهتر خواهد بود. کولتیواتور مصارف گسترده ای در حوزه، باغات، مزارع، شالیزارها و گلخانه ها دارد.

با توجه به اهمیتی که چنین دستگاهی در بخش کشاورزی و باغداری دارد باید واردات دستگاه و قطعات آن نیز به صورت قانونی و پیوسته انجام شود تا فرمول تقاضا بر عرضه زیاد نشود. برای همین واردات کولتیواتور از کشور چین با کیفیت و با قیمت مناسب اهمیت زیادی برای کشاورزان دارد.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان مربوطه در این حوزه، با بازرگانی الین تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از مشاوران و متخصصان ما دریافت نمایید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا