بازرگانی الین

واردات بدلیجات از چین

واردات بدلیجات از چین

واردات بدلیجات از چین

عمده واردات بدلیجات از چین مانند بسیاری از واردات کالا از چین، در شهر گوانجو انجام می‌پذیرد، در حالی که داد و ستد بدلیجات در کشور ایران، سابقه‌ی چندین هزار ساله دارد، اما در حال حاضر ایران برای تامین بدلیجات مورد نیاز خود باید از ظرفیت‌های تولید کشور چین استفاده کند، هر چند در این راستا بدلیجات دست ساز در کشور ایران تولید می‌شود، اما در واقع این تولید نیاز کشور را برای خرید این محصولات تامین نمی‌کند و به همین دلیل لازم است که برای تامین بدلیجات مورد نیاز خود از کشور چین بهره ببرد. بنابراین برای این که بتوان در امر واردات بدلیجات موفق عمل کرده و به سودی کلان دست یافت باید به کیفیت و همچنین قیمت این محصول پر سود و همچنین به فاکتورهای مهم دیگر آن نیز توجه شود.

دلایل واردات بدلیجات از چین

یکی از مهم ترین دلیل‌هایی که باید به واردات بدلیجات از چین توجه شود، همان نیاز کشور است، دومین دلیل در این راستا، تنوع در طراحی محصول مورد نظر است که سبک و سیاق‌های متنوعی را به مصرف کنندگان ارائه می‌کند و اما سومین عامل که بسیار اهمیت دارد کیفیت در آبکاری است که باعث افزایش توسعه بدلیجات وارداتی شده است و در نهایت قیمت مطلوب این محصولات است.پس در بازار بدلیجات وارداتی توجه به کیفیت، ارائه تنوع محصولات به حجم زیاد و هم چنین آبکاری مربوطه قیمت مهم‌ترین گزینه‌ها در امر واردات بدلیجات از چین است.

پیشنهاد مطالعه :  واردات الکتروموتور | آشنایی با نکات و شرایط واردات این محصولات به ایران

یکی از نکات مهم در زمینه‌ی واردات بدلیجات این است که، کشور چین در سال‌های اخیر سرمایه گذاری بسیار وسیعی در زمینه‌ی بازار بدلیجات خود انجام داده است و همین مورد باعث شده تا بدلیجات این کشور مانند سایر محصولات دیگر آن، بیشترین بازار صادراتی را در دنیا به خود اختصاص دهد، در حالی که کشوری همچون ایتالیا که سنبل تولید نقره است در رتبه‌های بعدی قرار گرفته است.

 

واردات بدلیجات

فاکتورهای مهم واردات بدلیجات از چین

واردات بدلیجات از چین، دارای فاکتورهایی است که اگر به آنها توجه نشود مسلما محصولات بی کیفیت و نامناسب زیادی را نصیب تجار خواهد کرد. از مهم‌ترین فاکتورهای مربوط به واردات بدلیجات از چین، قیمت و کیفیت و ماندگاری و طول عمر بالای محصول است و اگر به این فاکتورها توجه نشود، این محصولات بی کیفیت، بی خریداری خواهند ماند و طالبی نخواهند داشت و به قول عوام روی دست تاجر باد می‌کنند و او را متضرر می‌گرداند و ضرری بزرگ را نصیب واردکننده‌اش خواهند کرد. پس برای خرید بدلیجات باید به فاکتورهای مهم مانند کیفیت و قیمت آن توجه شود تا هم وارد کننده متضرر نگردد و هم خریداران به محصول مورد علاقه و با کیفت خود دست یابند.

از طرفی بازارهای چین دارای تنوع محصولات بسیار زیادی است و ورود به شهر گوانجو و مشاهده‌ی دنیایی از محصولات متنوع و تولیدکنندگان بسیار، چیزی جز سردرگمی را نصیب تجار تازه کار نخواهد کرد وهمین مساله انتخاب را برای خرید بدلیجات سخت می کند به همین دلیل بهتر است قبل از اقدام به هر کاری از مشاوران شرکت بازرگانی الین یاری جست و در این راستا خدمات دریافت کرد خریداران و تجار بتوانند در زمینه‌ی واردات بدلیجات از چین به موفقیت و سود کلان دست یابند.

تعرفه گمرکی واردات بدلیجات از چین

اگر فعالان اقتصادی بتوانند در زمینه خرید و فروش بدلیجات فعالیت کنند، مسلما با حاشیه سود بسیار مناسبی مواجه خواهند شد. تولید کنندگان چینی مناسب‌ترین و متنوع‌ترین طرح‌ها را به تجار ارائه می‌دهند. بدلیجاتی که مطبق بر سلقه‌ی مشتریان است و طبق مد روز که یکی از فاکتورهای مهم است و مشتریان به آن اهمیت می‌دهند تولید می‌گردد. چرا که اگر محصولی بر اساس مد نباشد، مشتریان از خرید آن امتناع می‌کنند. به همین دلیل ضرورت دارد که تجار و وارد کنندگان بدلیجات با یک شرکت بازرگانی در این زمینه مشورت و همکاری داشته باشند تا مشاوران شرکت بازرگانی بهترین، مرغوب‌ترین، متنوع‌ترین و پرسودترین طرح‌ها را یافته و در اختیار تجار قرار دهند.

پیشنهاد مطالعه :  واردات انواع پمپ آب | آشنایی با اصلی‌ترین شرکای ایران برای واردات این کالا

در صورت تازه کار بودن در امر تجارت بهتر است که فرد، شخصا وارد امر واردات بدلیجات از چین نشود چون مسلما با تعرفه‌های گمرکی سنگین مواجه خواهد شد و از طرفی به دلیل عدم آگاهی از چگونگی حمل و نقل و جابجایی کالا قطعا با هزینه‌های سنگین و مشکل مواجه خواهد شد. بنابراین شایسته است کمه تجار در امر تجارت بدلیجات با یک شرکت بازرگانی معتبر تماس حاصل فرمایند و سپس اقدام به تجارت نمایند تا در این زمینه به موفقیت‌های بی شمار نائل آیند.

مشاوره در زمینه‌ی واردات بدلیجات از چین

بازار بدلیجات ایران، امروزه از موقعیت بسیار مناسبی برخوردار است و افرادی که به صورت گسترده در این حوزه فعالیت می‌کنند با وضعیت بسیار خوبی در زمینه‌ی درآمد و سود مواجه هستند. درنتیجه برای فروش و سود بیشتر، بهتر است که تجار بدلیجات از چین وارد کنند و در این زمینه از شرکت‌های بازرگانی مطرح مشاوره دریافت نمایند. چرا که فضای تجارت در ابتدای مسیر، فضایی خطرناک و غیرقابل پیش بینی برای افرادی است که در این زمینه مشاور و راهنمایی ندارند، اما در صورت استفاده از یک مشاور و دریافت خدمات از شرکت‌های بازرگانی، پشت سرگذاشتن پستی‌ها و بلندی‌های این مسیر، برای ایشان راحت و لذت بخش خواند بود و در نهایت سود و منفعت کلانی را نصیب این گروه از افراد خواهد کرد و از طرفی این فضای خطرناک تبدیل به یک فضای آرام بخش و پرسود خواهد شد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا