واردات کالا از چین به ایران

واردات کالا از چین به ایران

شرکت بازرگانی الین (تاسیس 2013 میلادی) در نظر دارد تا با ارائه خدمات متنوع برای واردات کالا از چین، طیف وسیعی از نیازهای واردکنندگان را برطرف نماید. بازرگانی الین با دارا بودن هفت سال سابقه در زمینه واردات کالا، از زیرساخت‌های مناسبی در کشور چین برخوردار است.

لازم به ذکر است که تمامی سفارشات مشتریان ابتدا در سازمان سنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران (صَمت) به صورت قانونی ثبت می‌شود. پس از آن است که به کارخانه‌ی مورد نظر در کشور چین برای ساخت محصول، ارائه داده می‌شود.

زمان ساخت و تحویل آن از سمت شرکت طرف قرارداد در کشور چین متغیر است. چرا که زمان تحویل به عواملی مانند: نوع محصول، تعداد محصول، برنامه‌ریزی و زمان‌بندی کارخانه تولید کننده بستگی دارد.

پس از آن که کارخانه مورد نظر محصول خود را به انبار بازرگانی الین ارسال کند، متخصصان ما به کنترل کیفیت، شمارش کالای دریافتی و بازبینی آن می‌پردازند تا از انطباق محصولات دریافتی با سفارش مشتری اطمینان حاصل نمایند.

همچنین زمانیکه محصول در دست تولید است، مشتریان عزیز می‌توانند مستنداتی را به صورت فیلم و عکس‌هایی را که مربوط به مراحل تولید است، به صورت آنلاین دریافت نمایند. مستنداتی از قبیل این که تولید در چه مرحله‌ای قرار دارد و بسته بندی محصولات به چه صورت انجام می‌شود.

تمامی این مراحل قبل از واردات کالا از چین به ایران انجام خواهد شد.

وظایف شرکت بازرگانی الین

  1. انجام هماهنگی و دریافت تصدیق از سازمان حمل و نقلی مورد نظر (دریایی، هوایی و زمینی)
  2. ثبت سفارش کالا در وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران
  3. برقراری ارتباط با شرکت‌های تولید کننده در چین توسط متخصصان بازرگانی الین و دریافت اطلاعاتی از قبیل: کیفیت محصول، جنس آن، ارجاع تعداد سفارشات و مطلع شدن از زمان تحویل کالا
  4. ارائه مشخصات کالا به سازمان حمل و نقلی مورد نظر در کشور چین (دریایی، هوایی و زمینی)
  5. دریافت محصول از شرکت تولید کننده و انتقال آن به انبارهای بازرگانی الین
  6. انجام امور کنترل کیفی محصولات توسط متخصصان بازرگانی الین
  7. ارسال کالا از چین به صورت دریایی، هوایی و زمینی (بسته به حجم کالا و نیاز مشتری)
  8. دریافت مرسوله در کشور ایران

خدمات جانبی واردات کالا از چین به ایران

انجام امور گمرکی و ترخیص کالا

ماموریت شرکت بازرگانی اِلین ارسال بار دریایی از چین به ایران و تحویل به متقاضی قبل از ترخیص کالا در اداره گمرک می‌باشد. در صورتی که متقاضی، بنا به دلایلی توانایی ترخیص کالا را نداشته باشد باید تا قبل از ورود کالا به کشور (مطلوب‌ترین زمان قبل از انجام ثبتِ سفارش می‌باشد)، اعضای بازرگانی اِلین را از تصمیم خود باخبر سازد تا با انجام هماهنگی‌های لازم کالا ترخیص شود. لازم به ذکر است که هزینه‌های امور کمرگ و ترخیص کالا جدا از هزینه‌های اعلام شده اولیه می‌باشد.

بسته بندی

در صورتی که فرد متقاضی نیاز به بسته‌بندی و یکسان سازی محصولات خود داشته باشد، باید در اِبتدای انجام سفارشات، متخصصان بازرگانی اِلین را در جریان تصمیم خود قرار دهد.

انبارداری کالا در کشور چین

اگر متقاضی نیاز به نگهداری کالای خود در انبارهای بازرگانی الین (بیش از زمان مقرر) در کشور چین داشته باشد باید تا قبل از انجام ثبت سفارش، تقاضای خود را ارائه نماید تا متخصصان ما بتوانند با توجه به برنامه‌ریزی و فضای ذخیره‌سازی موجود، از قبول انجام این امر اطمینان حاصل نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 5 =

اسکرول به بالا