بازرگانی الین

واردات لباس از چین

واردات لباس از چین

امروزه بازار لباس و پوشاک، از موقعیت بسیار مناسبی برخوردار است و افرادی که به صورت گسترده در این حوزه فعالیت می‌کنند، با واردات لباس از چین با وضعیت بسیار خوبی در زمینه‌ی درآمد و سود مواجه هستند. بنابراین یکی دیگر از انواع واردات کالا به داخل کشور واردات لباس و پوشاک است. لباس‌ها انواع و اقسام مختلفی دارند،

تولیدکنندگان داخلی با موضوع وارد کردن لباس و پوشاک از چین بسیار مخالف هستند و دید خوشایندی نسبت به این موضوع ندارند، با این حال مصرف کنندگان بسیار زیادی از این موضوع، به دلیل قیمت مناسب حمایت می‌کنند و این امر دلگرمی بسیار خوبی برای بازرگانان و تجار می‌باشد که قصد وارد کردن لباس و پوشاک از کشور چین را دارند. از مهمترین قوانین که در واردکننده لباس از چین وجود دارد می‌توان به پرداخت حقوق ورودی و تعرفه‌های واردات اشاره کرد.

واردات لباس از چین

قوانین و تعرفه‌های واردات لباس از چین

هر چند که تولیدکنندگان داخلی با موضوع واردات لباس از چین بسیار مخالف هستند و دید خوبی نسبت به این موضوع ندارند، با این حال مصرف کنندگان بسیار زیادی از این موضوع حمایت می‌کنند و این امر دلگرمی بسیار خوبی برای بازرگانانی می‌باشد که قصد وارد کردن لباس از کشور چین را دارند. از مهم‌ترین قوانینی که در واردات لباس از چین وجود دارد می‌توان به پرداخت حقوق ورودی و تعرفه‌های واردات اشاره کرد. همچنین جنس لباس‌هایی که به کشور وارد می‌شود را باید مدنظر داشت، چون لباس باید طبق شرع و اصول اسلامی باشد و اگر لباسی از جنس پوست حیوان خاصی باشد قطعا اجازه‌ی خروج از گمرک به آن کالا داده نخواهد شد و این امر می‌تواند مشکلات زیادی را برای تجار در هنگام ترخیص کالا به وجود بیاورد. ارائه‌ی اصل مدارک و اسناد مربوط به قراردادها و خریدهای محموله‌ها نیز از دیگر قوانین مهم در امر واردات لباس از چین می‌باشد که باید تمام و کمال تمام مدارک مورد نیاز را به مسئول بازرسی گمرک ارائه داد.

پیشنهاد مطالعه :  واردات موتور پمپ از چین

واردات لباس از چین 

دلایلی برای واردات لباس از چین

از آنجا که لباس از نیازهای ضروری بشر بوده است و از طرفی امروزه پیشرفت دنیای مد نیز بر این ضرورت افزوده است و بسیاری از افراد پیرو مد، مایل هستند بهترین و شیک‌ترین لباس‌ها را خریداری کرده و بپوشند. از طرف دیگر نیز با توجه به وضع آشفته و بالا بودن نرخ تورم در کشور، بسیاری از تولیدکنندگان لباس و پوشاک مجبور به تعطیلی کارگاه‌های خود شده‌اند که این امر به طبع عرضه‌ی پوشاک و لباس را در سطح کشور کاهش داده و تمایل برای واردات را افزایش داده است. همچنین بحث کیفیت و زیبایی پوشاکی که به بازار و مصرف کنندگان عرضه می‌شود نیز از مهم‌ترین موضوعاتی است که بسیاری از بازرگانان و سرمایه گذاران را وادار به وارد کردن لباس از کشورهای مختلف کرده است. یکی از این کشورهایی که بیشترین حجم پوشاک و لباس واردی از آن صورت می‌گیرد، کشور چین است. واردات لباس از چین امروزه با توجه به بالا بودن تقاضا بسیار افزایش یافته و بسیاری از افراد به دنبال راهی برای وارد کردن لباس از این کشور هستند. تعداد واردکنندگان لباس از چین روز به روز بیشتر می‌شود و هر کدام از آنها سعی دارند تا با توجه به علاقه و سلیقه مردم و قشر خاصی از جامعه، بهترین و شیک‌ترین لباس را از این کشور وارد کنند. واردات لباس از چین در حوزه های مختلف و با شرایط مختلفی انجام می‌شود.

واردات لباس از چین در بخش‌های مختلفی از جمله می‌توان به واردات لباس زنانه، واردات لباس بچه گانه، واردات لباس مجلسی زنانه و واردات لباس مردانه و غیره اشاره کرد که با توجه به حوزه‌ی تخصص خود می‌توان در یکی از این بخش‌ها به فعالیت واردات لباس از چین پرداخت. پوشاک کشور چین از محبوبیت و طرفداری بسیار زیادی در بین ایرانان برخوردار است چرا که با داشتن قیمت مناسب توانسته توجه بسیاری از مردم کشور را به سوی خود جلب کند. هر چند که قوانین بسیار سر سختی پیش روی وارد کننده وجود دارد ولی با این حال بسیاری از افراد به دنبال واردات لباس از چین هستند چرا که به خوبی می‌دانند با وارد کردن پوشاک و لباس می‌توانند سود بسیار خوبی را به دست بیاورند و پاسخ بسیار خوبی را به تقاضای بازار بدهند. با توجه به ممنوعیت واردات لباس که در سال‌های اخیر پیش آمده بود بسیاری از واردکنندگان لباس، از سود بسیار کمی برخوردار شدند که امروزه با وضع قوانین خاصی سعی بر آن شده است که واردات هرگونه لباس و پوشاکی طبق نظارت مستقیم دولت و مسئولان مربوطه، سوء استفاده در واردات لباس کم شود و فضای سالمی برای تجار باز شود. بنابراین باید از تمام قوانین و تعرفه‌های مربوط به واردات لباس از چین آگاهی کامل داشت و طبق قوانین آن رفتار نمود.

پیشنهاد مطالعه :  واردات لباس زیر از چین

نکات مهم در زمینه‌ی واردات لباس از چین

  • ابتدا قبل از پرداختن به این فعالیت باید از یک شرکت بازرگانی درخواست مشاوره کرد و کارها را به آن سپرد تا هماهنگی‌های لازم در زمینه‌ی ترخیص کالا  صورت گیرد و به دلیل داشتن سابقه و توانمندی بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن محموله‌ها را ترخیص نماید.
  • هماهنگی های لازم به معتبر ترین واحد لجستیک برای حمل و انتقال محصولات شما به سراسر کشور
  • قبل از واردات باید، بازاریابیهای لازم در خصوص به فروش رساندن محصولات وارداتی انجام شود تا به محض عرضه‌ی محصول به بازار، فروش خوبی انجام شود و سود بسیار خوبی کسب شود.

مشاوره در زمینه‌ی واردات لباس از چین

مشاوره در زمینه‌ی واردات لباس از چین

واردات لباس از موقعیت بسیار مناسبی برخوردار است و افرادی که به صورت گسترده در این حوزه فعالیت می‌کنند با وضعیت بسیار خوبی در زمینه‌ی درآمد و سود مواجه هستند. درنتیجه برای فروش و سود بیشتر، بهتر است که تجار، لباس از چین وارد کنند و در این زمینه از شرکت‌های بازرگانی مطرح مشاوره دریافت نمایند. چرا که فضای تجارت در ابتدای مسیر، فضایی خطرناک و غیرقابل پیش بینی برای افرادی است که در این زمینه مشاور و راهنمایی ندارند، اما در صورت استفاده از یک مشاور و دریافت خدمات از شرکت‌های بازرگانی، پشت سرگذاشتن پستی‌ها و بلندی‌های این مسیر، برای ایشان راحت و لذت بخش خواند بود و در نهایت سود و منفعت کلانی را نصیب این گروه از افراد خواهد کرد و از طرفی این فضای خطرناک تبدیل به یک فضای آرام بخش و پرسود خواهد شد. یکی از این شرکت‌های مهم، شرکت بازرگانی الین است که با هدف مشاوره‌ی بازرگانی، خدماتی را در اختیار تجار قرار می‌دهد تا با فراغ بال و خیالی آسوده به تجارت بپردازند.

خدمات مشاوره‌ای شرکت بازرگانی الین

شرکت بازرگانی الین با هدف مشاوره بازرگانی، ثبت و سفارش در وزارت صمت، انجام حواله‌های ارزی، ارسال کالا از چین به ایران به صورت دریایی، هوایی و زمینی، انجام امور گمرکات و ترخیص کالا، خرید از سایت‌های خارجی، ارائه خدمات نمایشگاهی، عرضه خدمات بازرگانی حضوری در چین، انبارداری کالا، ارسال نمونه و خدمات مترجمی (ترجمه از چینی به فارسی، از انگلیسی به فارسی و بالعکس) فعالیت خود را در سال 1392 آغاز کرده است.

پیشنهاد مطالعه :  واردات کولتیواتور یا شخم زن از چین

این مجموعه‌ به تجار و اشخاصی که قصد انجام هرکدام از موارد فوق را دارند اما به دلایل مختلفی همچون نداشتن اطلاعات کافی درباره شرکت‌ها و مراجع و همچنین بالا بودن هزینه‌های تمام شده و… انجام این امور را غیرممکن و دست نیافتنی می‌دانند، یاری خواهد رساند.

چنانچه نیازمند به واردات کالا، دستگاه‌های صنعتی و مواد اولیه هستید و قصد تامین منابع مورد نیاز خود از کشورهای خارجی را دارید، می‎توانید با کمک گرفتن از خدمات مشاوره‌ای ما در زمینه کاری خود بهره برده و تجربه‌ی یک تجارت سودآورد و مطمئن را برای کسب و کار خود رقم بزنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا