بازرگانی الین

خدمات کارگو در چین

خدمات کارگو در چین

به طور کلی برای خرید و واردات کالا از چین و کشورهای مختلف، تاجران و همین طور خریداران باید با مراکز خرید عمده‌ی محصولات آشنایی کامل داشته باشند. از طرفی هم باید بتوانند محصولات را با قیمت مناسب خریداری کنند. کیفیت مناسب محصول، انبار ایمن، خدمات پس از فروش و… همگی از مسائل بسیار مهمی است که برای تجار اهمیت دارد.

وقتی تجار می‌خواهند اقلامی را از کشوری دیگر خریداری کنند، باید در خصوص کالاهای مورد نظر خود اطلاعات کافی داشته باشند، تا تحت هیچ شرایطی دچار اشکال و درگیر هزینه‌های اضافی نگردند و این فعالیت‌ها، یعنی خرید محصول با قیمت ارزان و زمان تحویل به موقع، از وظایف مهم خدمات کارگو محسوب می‌شود که بار اضافی را از دوش تجار برمی‌دارد.

خدمات کارگو در چین

باید توجه داشت که در صورت نبود آگاهی، خرید از چین می‌تواند بسیار دردسرساز باشد و اگر تجار با شهرهای تجاری چین و نحوه‌ی تجارت در آنها آشنا نباشند، به جز هزینه‌‌های زیاد سفر و اقامت، باید با صرف زمان زیاد و سردردگمی‌های بسیار، در مراکز خرید به جستجو بپردازند تا شاید بتوانند کالای مورد نظر خود را یافته و خریداری کنند و از طرفی، حمل کالا و ارسال آن به مقصد نیز می‌تواند چالش برانگیز باشد.

وقتی تجار تمام هزینه‌های سفر، اقامت، مترجم و… را متحمل شوند تا کالایی را به بهترین شکل خریداری کنند و به مقصد مورد نظر ارسال کنند، توقع دارند که کالایشان به سلامت و به بهترین نحو به مقصد برسد، چرا که اگر کالا به سلامت به دستشان نرسد، تمام هزینه‌ها، انرژی و زمان صرف شده، به هدر خواهد رفت و یاس و نومیدی را برای تجار و بازرگان به ارمغان خواهد آورد.

برای جلوگیری از این اتفاقات ناگوار و دور از ذهن، تجار می‌توانند تمام مراحل، از قبیل سفارش کالا، خرید کالا، حمل بار و… را به دست افراد کاردان و شرکت‌های معتبر تجاری که در این زمینه تخصص دارند، بسپارند و در تمام زمینه‌های تجاری از این شرکت‌ها مشاوره دریافت نمایند.

پیشنهاد مطالعه :  کالای متروکه و قوانین و مقررات مربوط به آن

یکی از این شرکت‌های معتبر تجاری، شرکت بازرگانی الین است که با تجربه و سابقه‌ی طولانی در امر تجارت، فعالیت در زمینه‌ی حمل بار، کارگو و تجارت با چین، توانسته به موفقیت‌های بزرگی دست یابد و در این زمینه خوش بدرخشد و افتخاراتی را در این زمینه کسب نماید.

خدمات کارگو در چین

انتخاب شرکت خدمات کارگو در چین

قطعاً برای تجارت و واردات کالا باید به یک سری مسایل مربوط به تجارت به طور دقیق توجه شود و اخبار آن با دقت دنبال شود و از طرفی آگاهی از برخی مسائل برای انجام تجارت مستلزم صرف زمانی طولانی است، که صرف این مدت زمان، برای  تجار پرمشغله مقدور نیست و باید به دنبال راهی باشند.

اینطور که مشخص است، انتخاب شرکت کارگو مناسب باید با شرایط و ضوابط خاصی همراه باشد و در وهله‌ی اول برای انتخاب شرکت خدمات کارگو در چین، باید از نوع بسته‌بندی‌های مناسب آنان اطمینان حاصل کرد، چرا که مهم‌ترین اصل در خصوص ارسال کالا، بسته‌بندی مناسب و اصولی محصول است. سپس مشخصات کالای مورد نظر از نظر وزن و ابعاد باید به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد و محاسبه‌های لازم بر روی آن انجام شود.

درخواست بار و همین طور محموله‌ی مورد نظر باید به شرکت ارائه شود و مراحل اداری باید به طور دقیق انجام شود و در نهایت نیز فاکتورها دریافت شوند. اجناس و کالاها باید به موقع تحویل داده شوند و برگه‌های رسید نیز باید دریافت و به شرکت ارسال شود. در بررسی‌های اخیر مشخص شده که خدمات کارگو در چین به صورت دوره‌ای در حال تغییر است و باید بهترین گزینه‌ی لازم برای تجار و خریداران فراهم شود.

شرح وظایف خدمات کارگو در چین

قبل از هر چیز پیدا کردن شرکت مناسب برای خرید محصولات با بهترین کیفیت و بهترین قیمت از دسته وظایف خدمات کارگو در چین به حساب می‌آید. سپس لیست کارخانه‌های تولیدکننده‌ی کالای موردنظر باید به طور دقیق تنظیم شود و قیمت‌های پیشنهادی آنها نیز طبق لیست ارائه گردد.

باید در نظر داشت که خرید از تولیدکنندگان قطعاً ارزان‌تر و مناسب‌تر از فروشنده و واسطه است و خدمات کارگو در چین به تجار این امکان را می‌دهند که بتوانند به طور مستقیم با تولیدکنندگان ارتباط برقرار کنند و محصول را خریداری نمایند. در پروسه‌ی خدمات کارگو در چین، خریدار می‌تواند با هماهنگی شرکت بازرگانی و کارگزاران کارگو در چین، از کارخانه‌ها بازدید نماید و همچنین شرکت‌های مختلفی را در کلیه‌ی مناطق چین مورد بازدید قرار دهد. کارگزاران کارگو در تمامی مراحل همگام و همراه خواهند بود.

پیشنهاد مطالعه :  تجارت فرامرزی چیست؟

شرکت بازرگانی الین از طریق خدمات کارگو، تمامی شرایط سفر از قبیل تهیه‌ی بلیط، تهیه‌ی ویزا، سرویس ایاب و ذهاب و همین طور خدمات رزرو هتل در چین را انجام خواهد داد و در تمام طول مسیر مترجم و راهنمایی مجرب را همراه تجار و خریدار قرار خواهد داد و همچنین خدمات انتقال ارز نیز به صورت دقیق توسط این شرکت فراهم خواهد شد.

با کمک شرکت بازرگانی الین، خدمات حمل و نقل دریایی از چین تا بندر مورد نظر برای خریداران فراهم می‌شود و حمل و نقل کالا از سوی خدمات کارگو در چین تا مقصد نهایی بدون هیچ مشکلی انجام خواهد شد و در نهایت ترخیص کالا از گمرک، در کوتاهترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت.

امکانات خدمات کارگو در چین

امکانات خدمات کارگو در چین

شرکت بازرگانی الین در زمینه‌ی امانت‌داری و حفظ اسرار تجاری موکلین خود ثابت قدم است و مشاوره‌های بازرگانی لازم در این مسیر به طور دقیق، در اختیار بازرگانان و خریداران عزیز قرار می‌گیرد. سرعت در انجام امور محوله از وظایف مهم سیستم کارگو در چین محسوب می‌ شود و در صورت بروز هر گونه مشکل، بهترین راهکارها از جانب این شرکت ارائه می‌گردد و منافع اقتصادی به طور دقیق حفظ می‌شود.

در ابتدای امر نمونه کالا برای مشتری ارسال شده و تمامی شرایط اعتمادسازی به طور دقیق انجام خواهد شد. سپس پروازهای داخلی و همین طور هتل‌هایی برای اقامت خریداران با هزینه‌های مناسب و کیفیت مطلوب رزرو خواهد شد. تنظیم قرار داد و تضمین سرمایه از خدمات کارگو در چین مورد تأیید خواهد بود و ارسال حواله از سمت کارگو در چین به صورت هم ارز دنبال خواهد شد.

در خدمات کارگو در چین کالا در حجم یک کانتینر و یا کمتر به بنادر مختلف ارسال می‌شود. پتانسیل‌های لازم در زمینه‌ی صادرات محصولات در این مسیر به طور دقیق رعایت شده است و برای حفظ منابع اقتصادی، فیلتربندی دقیقی از سوی خدمات کارگو در چین مشاهده خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه :  نهادهای مهم در امر صادرات و خدمات آنها

شرکت بازرگانی الین با در اختیار قرار دادن امکانات خدمات کارگو در چین و بهترین شرایط و موقعیت، این اطمینان قلبی را به تجار و بازرگانان می‌دهند که با خیالی آسوده و راحت و همچنین بدون استرس و نگرانی به تجارتی پرسود و امن بپردازند.

خدمات مشاوره شرکت بازرگانی الین

تجار می‌توانند در تمام زمینه‌های تجاری از شرکت بازرگانی الین مشاوره بگیرند و سفارش خرید کالای خود را در تمام شهرهای تجاری چین، به شرکت بازرگانی الین بسپارند. در زمینه‌ی حمل و نقل دریایی و هوایی هم  کافیست که تجار انتخاب خود را عنوان کنند و سپس باکمک مشاوران شرکت بازرگانی الین بهترین و راحت‌ترین گزینه را انتخاب نمایند و در نهایت بقیه‌ی مسیر را به این شرکت بازرگانی معتبر بسپارند.

در زمینه‌ی خرید از چین که کاری خسته‌کننده و طاقت فرساست، تجار می‌توانند، بدون نگرانی و استرس، مشاوره و خرید را در این زمینه بر عهده‌ی شرکت بازرگانی الین بگذارند و کالا را در محل مقرر شده دریافت نمایند. گروه بازرگانی الین این افتخار را دارد که قادر است، تمامی مراحل از خرید کالا تا ترخیص کالا را برای تجار تضمین کند و کالای تایید شده از جانب تجار را در محل تعیین شده و به سلامت به دست ایشان برساند.

رزرو خدمات کارگو در چین

تجار می‌توانند برای رزرو خدمات کارگو در چین، به صورت اینترنتی اقدام کنند، در این مسیر ابتدا باید با گروه مشاوره‌ی شرکت الین تماس گرفته شود. سپس با پرسش از مشاوران این شرکت و دریافت پاسخ واضح و شفاف، ابهامات خود را رفع کرده تا اقدامات اولیه صورت بگیرد.

سپس خطوط هوایی مورد نیاز برای تجار تعیین می‌شود و مشخص می‌گردد که قرار است محموله، طبق چه روندی صادر شود. باید به این نکته توجه شود که در صورت تمایل برای استفاده از خدمات کارگو در چین، تجار و بازرگانان باید بتوانند به طور دقیق در خصوص زمان تحول محموله‌ی خود برنامه‌ریزی داشته باشند. البته باید در نظر داشت که در زمان‌های خاصی از سال تعدادی طرح‌های تخفیفی هم شامل خدمات کارگو در چین می‌شود که تجار و خریداران می‌توانند از آن استفاده کنند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا