بازرگانی الین

مزایای استفاده از خدمات بازرگانی حضوری الین

مزایای خدمات بازرگانی حضوری الین

تجارت بین الملل علاوه بر داشتن سود کلان، دارای ریسک فراوانی است و اگر با آگاهی و اطلاعات کافی صورت نگیرد، ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به تجار وارد نماید، اما راه حل برای رفع این مشکل و آگاهی بیشتر و محدود کردن مسئولیت شخصی تجار در این زمینه، استفاده از خدمات شرکت‌های بازرگانی و خدمات بازرگانی حضوری است.

تمامی کشورهای فعال در عرصه‌ی تجارت بین الملل دارای یک شبکه‌ی بین‌المللی از نمایندگی‌های بازرگانی هستند که خدمات حمل و نقل و دیگرخدمات کارگزاری صادرات و واردات را ارائه می‌دهند، که تجار می‌توانند بر روی راه‌حل‌های قابل ‌اعتماد و مبتکرانه‌ی این شرکت‌ها برای رسیدن کالاهای خود به مبدا و یا خروج آن به مقصد، در سراسر دنیا، حساب کنند. متخصصان آموزش‌دیده این شرکت‌ها تمام نیازهای حمل و نقل را پشتیبانی خواهند کرد. آنها همچنین به کلیه‌ی تشربفات گمرکی تسلط کامل دارند. در واقع این شرکت‌ها با تمام مقررات حمل و نقل، تشریفات اداری و الزامات همواره در حال تغییر گمرکی آشنایی کامل دارند و تجار پرمشغله مجبور به فراگیری و انجام آنها نیستید.

بکی از این شرکت‌ها، شرکت بازرگانی الین است که با کمک آن، از کاغذبازی و صرف هزینه‌های بیهوده کاسته می‌شود و در هزینه‌های عملیاتی مربوط به گمرک نیز صرفه‌جویی خواهد شد، این شرکت مزایای قانونی و مالیاتی مهمی را ارائه می‌دهد و در تنظیم و تکمیل اظهارنامه‌ی گمرکی و ترخیص سریع و به موقع کالاها به تجار کمک می‌کند. همچنین به تجار کمک می‌کنند تا برای انتقال کالای خود، به راحتی از میان گزینه‌های حمل و نقل، بهترین و به صرفه‌ترین گزینه را انتخاب نمایید.

خدمات بازرگانی حضوری

مزایای خدمات بازرگانی حضوری

مزیت استفاده از خدمات بازرگانی حضوری الین، برای یک سفر تجاری به کشور چین، این است که، اگر برای نخستین بار است که می‌خواهید کسب و کار خود را توسعه داده و به صورت بین‌المللی آن را عرضه کنید، دیگر نگران کاغذبازی و صرف هزینه‌های بیهوده و هزینه‌های عملیاتی مربوط به گمرک نخواهید بود و از مزایای قانونی و مالیاتی مهمی که این شرکت ارائه می‌دهد، بهره خواهید برد، همچنین در تنظیم و تکمیل اظهارنامه‌ی گمرکی و ترخیص سریع و به موقع کالاها به شما کمک می‌کند.

پیشنهاد مطالعه :  بهترین شرکت بازرگانی

از دیگر مزایای شرکت بازرگانی الین این است که به بازرگانان اجازه می‌دهد تا با خیال آسوده و بدون ریسک به صادرات و واردات بپردازند. شرکت بازرگانی الین، بخش اعظم اعتبار و بار مسئولیت ایجاد شده توسط تجارت بین‌الملل را برای صادرکنندگان کالا کم می‌کند. همچنین به تجار کمک می‌کنند تا برای انتقال کالای خود، به راحتی از میان گزینه‌های حمل و نقل، بهترین و به صرفه‌ترین گزینه را انتخاب نمایید.

این شرکت، به عنوان یک نهاد قانونی مستقل، مسئولیت تجارت بازرگانان را برعهده می‌گیرد و در وارد کردن تخصصی کالا و نیز ارائه‌ی تدارکات مربوط به صادرات بسیار تواناست. کارشناسان این مجموعه به طور کامل آموزش‌‌های لازم را دیده‌اند و بنابراین قادرند با آگاهی و دانش کافی، توصیه‌‌های مهم را به تجار یادآور شوند تا آنها بتوانید از پیچ‌ و خم‌های مقررات گمرکی با موفقیت و سربلند بیرون آیند و به هدف خود دست یابند.

برای این که شما وارد چنین عرصه‌ای شوید نیازمند یک مشاور بازرگانی با تجربه هستید تا شما را در این مسیر همراهی کند. ما در اینجا حضور داریم تا با کمک یکدیگر، کسب و کار شما را بهبود بخشیده و آن را توسعه دهیم. شما می‌توانید با استفاده از خدمات بازرگانی حضوری الین در تمام زمینه ها از جمله واردات کالا از چین به هدف خود نائل آیید.

خدمات بازرگانی حضوری الین

خدمات بازرگانی حضوری الین

  • اخذ ویزای چین برای سفر تجاری
  • اخذ بلیط هواپیما برای مسافرت به کشور چین
  • رزرو هتل در چین
  • انجام برنامه‌ریزی روزانه برای صرفه‌جویی در زمان جهت بازدید از نمایشگاه‎ها و کارخانجات چینی
  • رزرو بلیط هواپیما (صرفا برای سفرهای تجاری داخل چین)
  • رزرو بلیط قطار (صرفا برای سفرهای تجاری داخل چین)
  • در اختیار گذاشتن مترجم (از چینی به فارسی و از انگلیسی به فارسی و بالعکس)
  • همراهی متخصاصان ما در استان‌های کشور چین برای یافتن کارخانه مورد نظر
  • همراهی برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظر در چین
  • عقد قرارداد، انجام حوالجات ارزی، خدمات انبارداری و ترابری کالا
پیشنهاد مطالعه :  قبض انبار چیست؟
1 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا